Шість фільмів проекту «Україно, goodbye!» претендують на премію ім. Тарковських

Ukraine.Goodbye

Перегляди конкурсних фільмів Премії ім. Арсенія та Андрєя Тарковських триватиме з 18 до 22 вересня в Синій залі Київського Дому кіна (вул.Саксаганського, 6).

Розклад показів на сайті СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ.

З на загал 50 фільмів з України та Росії за премію ім. Тарковських змагатимуться шість стрічок, створених у межах проекту «Україно, goodbye!»: «Красива жінка», реж. Альони Алимової, «Борода» Дмитра Сухолиткого-Собчука, «Н.І.В.У» Дана Воронова, «Пиріг» Юрія Ковальова, «Ворона» Максима Черниша та «Очерет» Руслана Батицького.

Міжнародна премія ім. Тарковських в царинах поезії та кіна заснована 2007 року. Премія присвячена пам’яті Арсенія та Андрєя Тарковських – видатних поета й режисера, чия творчість увійшла до золотого фонду світової поезії та кіномистецтва. Її зафундовано з метою підтримки найкращих зразків класичної сучасної поезії, а також відродження найкращих традицій авторського ігрового й документального кіна України й Росії.

Премію засновано міжнародним поетичним фестивалем «Каштановий Дім» за підтримки корпорації «ІСД», що входить до числа найбільших транснаціональних компаній, які займають ключові позиції у виробництві сталі Центрального та Східно-Європейського регіону.

Міжнародна премія Тарковських складається із грошової винагороди, диплому й ексклюзивного кубка ручної роботи.

«Україно, Goodbye!», 16 вересня 2012 року