Star Media та Film.ua запускають чоловічий телеканал Bolt

Kinoreel

28 квітня 2016 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила видати ТОВ «Дорослі канали» ліцензію на супутникове мовлення телеканалу під назвою Bolt, повідомляє «Детектор медіа».

За таке рішення проголосували п’ятеро членів Нацради із семи присутніх.

Bolt – це спільний проект двох найбільших українських виробників кіносеріального контенту – Star Media та Film.ua Group. Власниками ТОВ «Дорослі канали» порівну є Сергій Созановський (співвласник Film.ua) і Влад Ряшин (голова ради директорів Star Media).

Телеканал представляла головний юрист Film.ua Євгенія Дербал. Вона розповіла, що Bolt – це телеканал для чоловіків середнього віку, який транслюватиме детективні, воєнні серіали та документалістику виробництва Film.ua та Star Media: «Шулер», «Володимирська, 15», «Любов зі зброєю», «Ніконов і Ко», «Правила угону», «Нюхач», «Культ», «Винищувачі», «Балада про Бомбера» та багато інших.

За повідомленням прес-служби Star Media, на каналі також плануються прем’єрні покази нових українських серіалів. Крім того, будуть тематичні програми про залаштунки світу кіно та серіалів, історії створення відомих фільмів, огляд світових кіноновинок та багато іншого. Бібліотека каналу буде регулярно оновлюватися.

«Нас змусила об’єднатися недостатня кількість власного контенту для окремого каналу. Тому ми вирішили об’єднати зусилля та запустити канал для чоловічої аудиторії», – відповіла пані Дербал на запитання членів Нацради щодо причин об’єднання компаній, що конкурують. «Наша мета – монетизувати свій контент, а також пропагувати контент українського виробництва», – додала вона.

За повідомленням прес-служби Star Media, на каналі не буде реклами. Монетизація контенту планується за рахунок абонплати. «Ми будемо укладати угоди з провайдерами програмної послуги, супутниковими платформами, IPTV та VOD-сервісами», – розповіла пані Дербал.

Окремо членів Нацради зацікавила назва каналу. За задумом творців, назва Bolt покликана викликати асоціації з чоловіками. Членів Нацради Ольгу Герасим’юк та Олега Черниша така назва збентежила, тож вони утрималися від голосування за видачу ліцензії.

Запуск телеканалу Bolt планується в травні. Питання на розгляд Нацради було внесено з голосу на прохання керівництва Film.ua та Star Media (а не протягом місяця з моменту отримання заяви), оскільки канал хоче стартувати вже на травневі свята, зауважив голова Нацради Юрій Артеменко.

Нагадаємо, що Film.ua вже має платний супутниковий телеканал Film.ua Drama, який транслює драматичні й мелодраматичні фільми й серіали та орієнтований на жіночу аудиторію. Спершу телеканал запускався з назвоюFilm.ua Amour, але невдовзі його було перейменовано.

«Детектор медіа», 28 квітня 2016 року