Star Media знімає кримінальну мелодраму «Фото на недобру пам’ять»

StarMedia

13 квітня 2016 року російсько-українська група компаній Star Media розпочала зйомки кримінальної мелодрами «Фото на недобру пам’ять», інформує «Детектор медіа».

Зйомки проходили у Києві та тривали до кінця квітня.

Режисер-постановник – Аліна Чеботарьова, автор сценарію – Ірина Кашницька, художник-постановник – Вадим Шинкарьов, продюсери – Лариса Журавська, Влад Ряшин.

У ролях – російські актори Ірина Таранник, Тимофій Каратаєв, Олександр Давидов, українська акторка Вікторія Литвиненко та інші.

Прес-служба Star Media анонсує сюжет фільму: «Маша закохана та мріє вийти заміж за свого однокурсника Ігоря. Тільки той не поспішає вести дівчину під вінець. У відчаї Маша вирішує спонукати нареченого – подає заяву до РАГСу з першим зустрічним. Ігор сподівається повернути кохану, але, здається, він спізнився. Маша й не очікувала, що стосунки, що розпочалися як жарт, невдовзі переростуть у справжнє почуття. Доля посміхається Ігорю знов, коли ненависний суперник раптом зникає перед самісіньким весіллям. Тепер, здається, Ігорю нічого не заважає розпочати з Машею нове життя. Цим і могла скінчитися історія, якби не випадковий знімок одного фотографа. Через декілька років “недобрій” фотографії судилося перевернути життя героїв».

За інформацією «Детектора медіа»