Star Media знімає новий серіал за участю турецького актора

StarMedia

Українсько-російська група компаній Star Media заявила про роботу над новим міжнародним проектом «Східні солодощі», інформує «Детектор медіа».

Прем’єра серіалу відбудеться на телеканалі «Інтер».

Зйомки мелодрами проходять одразу в двох країнах – Туреччині та Україні. Одну з головних ролей виконує турецький актор Аднан Коч. Компанію йому складає Євгенія Лоза, якій заради проекту довелося навчитися плавати.

Генеральний продюсер Star Media Владислав Ряшин зазначив, що запускати у виробництво міжнародні проекти непросто, бо можуть виникати комунікаційні та ментальні складності.

«Артистам потрібно не просто вчасно говорити свої репліки, а й вживатися в ролі, відчувати і розуміти партнера. Наш головний герой – актор з Туреччини, який не знає ні англійської, ні російської. Але все склалося вдало, актори прекрасно розуміють один одного. Це для нас далеко не перший, але, тим не менш, дуже цікавий досвід. Зйомки в двох країнах, складна логістика, велика команда, яка доповнилася місцевими професіоналами в Туреччині. Ми справляємося. Адже, дійсно, сучасний кінематограф вже давно перейшов всі міжнародні та крос-культурні рамки», – розказав пан Ряшин.

Як повідомляє прес-служба Star Media, на знімальному майданчику працюють спеціально запрошені консультанти, які допомагають членам групи розібратися в турецьких традиціях і домогтися достовірності в кадрі.

«Для нас дуже важливо не обдурити глядача в деталях, адже чим ближче до життя, тим проект цікавіше», – зазначив продюсер Star Media Олексій Терентьєв.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, мелодрама – про життя жінки Тетяни, яка за 10 років сімейного життя не змогла стати матір’ю та щасливою дружиною. Щоб стати батьками, подружжя відправилось до Стамбула, де жінці вдалося завагітніти, але батько дитини – не її чоловік.

Зйомки серіалу триватимуть до серпня, а глядачі зможуть побачити його вже в новому телесезоні на телеканалі «Інтер». Коли саме – компанія не повідомляє.

Над проектом працюють: продюсери Влад Ряшин та Олексій Терентьєв, режисер-постановник Денис Єліонський, оператор-постановник Вадим Савицький, художник-постановник Лариса Жилко.

Ролі виконують: Євгенія Лоза, Аднан Коч, Яков Кучеревський, Ганна Варпаховська, Ольга Атанасова та інші.

«Детектор медіа», 30 червня 2016 року