Вищий господарський суд залишив в силі рішення на користь «Укртелефільму»

Укртелефільм

«Укртелефільм» нарешті переміг у довгій судовій тяганині, Вищий господарський суд скасував постанову апеляційної інстанції, залишивши в силі рішення першої інстанції, повідомляє «Суспільне мовлення».

11 липня 2016 року відбулося засідання Вищого господарського суду за касаційною скаргою прокурора і представників студії «Укртелефільм» щодо скасування постанови апеляційної інстанції і щодо того, щоб залишити в силі рішення першої інстанції на користь «Укртелефільму».

Вищий господарський суд ухвалив рішення на користь студії «Укртелефільм».

Про таке в коментарі виданню повідомила юрист Національної телекомпанії України Олена Любченко.

Нагадаємо, ця справа стосується заяви «Укртелефільму» щодо визнання незаконним договору, який був підписаний між «Інтерінвестсервісом» і ТОВ «Сілтек ЛТД». Відповідно до цього договору компанія «Інтерінвестсервіс» незаконно передала згідно з інвестиційним договором компанії ТОВ «Сілтек ЛТД» 80 квартир, які належали ДП «Укртелефільм».

Студія подала до суду і виграла суд першої інстанції. А потім апеляційна інстанція залишила позов «Укртелефільму» без задоволення.

Нині Держкомтелерадіо вирішує питання про призначення нового керівника «Укртелефільму». Держкомтелерадіо розробив проект постанови про реформування студії «Укртелефільм» в ПАТ. Проект направлений на погодження до заінтересованих органів.

За інформацією «Суспільного мовлення»