Терористи захопили культурну інституцію «Ізоляція» в Донецьку

Zahopleno.Izolaciu

Вранці 9 червня 2014 року в Донецьку була захоплена відома культурна інституція «Ізоляція».

Збройні представники ДНР вторглися на територію колишнього заводу ізоляційних матеріалів, на якій розташовується міжнародний благодійний фонд «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив».

Незадовго до вторгнення фондом була припинена його творча діяльність. Таким чином, на момент захоплення ніяких масових заходів та виставкових проектів не проводилося.

За словами представника ДНР Романа Лягіна, існуючі приміщення заводу ізоляційних матеріалів будуть використовуватися для зберігання і сортування гуманітарної допомоги, а також здійснення адміністративних робіт ДНР.

Крім того, даний представник висловив зацікавленість у використанні існуючого бомбосховища, розташованого на території заводу. Загарбники пообіцяли не завдавати шкоди творам мистецтва та майну фонду.

Вперше в зоні АТО був захоплений великий культурний центр, який не приховував своєї громадянської позиції. Міжнародний благодійний фонд «Ізоляція» просить широкої і масштабної інформаційної підтримки журналістів, культурних і політичних діячів, громадських активістів.

НСКУ, 9 червня 2014 року