Трагікомедія «Янгол» від продюсерів Педро та Агустіна Альмодоварів виходить у кінопрокат

Yangol

10 січня 2019 року в український кінопрокат виходить історія найвідомішого вбивці Аргентини – трагікомедія «Янгол» від продюсерів Педро та Агустіна Альмодоварів.

Події фільму відбуваються у Буенос-Айресі в 1971 році. Карлітос – гарненький підліток з обличчям янгола. Він звик завжди отримувати все, що захоче, не визнає законів і має справжній талант до злочинності. Його цинізм не має меж. Він увійде в історію як один із найстрашніших убивць Аргентини.

В Аргентині «Янгол» мав великий успіх у прокаті і був висунутий в якості національного кандидата на здобуття премії «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою. Продюсерами «Янгола» виступили Педро і Агустін Альмодовари – разом вони стояли за створенням хітової аргентинської комедії «Дикі історії». Світова прем’єра «Янгола» відбулася в рамках конкурсної програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю.

Стрічка Луїса Ортеги заснована на реальній історії. Прототип героя, Карлос Робледо Пуч, був заарештований у 20 років, засуджений за 11 вбивств і понад 40 пограбувань та відбуває довічний термін. Журналісти прозвали Пуча «Янголом смерті» за миловидну зовнішність – його порівнювали з Мерілін Монро. На момент його арешту найтривалішим терміном ув’язнення за аргентинськими законами було довічне ув’язнення з обов’язковим умовно-достроковим звільненням після 45 років ув’язнення. Однак злочини «Янгола» були настільки жахливими, що законодавство було змінено, щоб Пуч не вийшов на свободу до тих пір, поки живий хоч хтось із батьків його жертв.

За словами режисера, його завжди приваблювали історії злочинців – у першу чергу з точки зору естетики. «Мене завжди зачаровували їх образи і ніколи – насильство, тому я вирішив зробити свій фільм максимально красивим – свого роду подарунком глядачеві», – коментує вибір стилістики Ортега.

«Янгол» виходить в український прокат 10 січня. Цього ж дня у столичному кінотеатрі «Жовтень» відбудеться спеціальний показ – стрічку глядачам представить кінокритик та ведучий Андрій Алферов.

Офіційна інформація