Телепрем’єра «Микити Кожум’яки» відбудеться на «Новому каналі»

1579385124294

Телевізійна прем’єра українського анімаційного фільму Манука Депояна «Микита Кожум’яка» виробництва кінокомпанії Panama Grand Prix відбудеться на «Новому каналі», інформує «Детектор медіа».

Анімаційний фільм знімається за мотивами книги Антона Сіяніки «Микита Кожум’яка». У міжнародному прокаті стрічка демонструватиметься під назвою «Прокляття дракона». В український кінопрокат «Микита Кожум’яка» вийде наприкінці 2016 року.

Сюжет анімаційного фільму «Микита Кожум’яка» продовжує історію відомого героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія. Головним героєм історії став його 12-річний син Микита, який не володіє надзвичайною фізичною силою батька і тільки завдяки силі характеру повинен перемогти Змія і врятувати світ.

Як повідомили в студії Panama Grand Prix, фільм «Микита Кожум’яка» взяв участь в Каннському кіноринку і отримав контракти на кінотеатральний показ в 15 країнах світу, зокрема в Великій Британії, Китаї, Японії, Південній Кореї, Польщі, Болгарії, Туреччині.

Робота над анімаційним фільмом розпочалася у 2009 році, бюджет – 4 мільйони доларів. Команда проекту планує залучити до перегляду в Україні щонайменше один мільйон глядачів.

«Це перша світова прем’єра повнометражного українського 3D-мультфільму. Тому я зовсім не боюся конкуренції. Вважаю, що “Микиту Кожум’яку” за це можна запросто вже вносити до Книги рекордів Гіннеса», – заявив на презентації проекту актор і режисер Віктор Андрієнко, постановник анімаційних сцен фільму.

Продюсер фільму Дмитро Белінський розповів на прес-конференції, що для створення анімаційного фільму залучені професіонали не лише з України, а й із США. Через те, що прем’єра буде світовою, мовою оригіналу вирішили зробити англійську. Адаптацією сценарію зайнялася компанія із США, а озвучували героїв відомі американські актори, чиї імена творці поки що тримають у секреті.

В українській версії головних героїв озвучать Віктор Андрієнко, Руслана Писанка, Сергій Сивохо та Василь Вірастюк.

«Дуже приємно усвідомлювати, що це американські актори озвучували нас! Що їх підбирали під нас, що вони залишають у сценарії ті жарти, які придумали ми. Це щось неймовірне. Почуваємося частиною Голлівуду», – сказав Віктор Андрієнко.

«Запевняю вас: це особливий проект. Аналогів йому у нас у країні немає. Залишається зробити так, щоб аналогів не було і в світі», – сказав актор Сергій Сивохо.

Режисер фільму – Манук Депоян.
Постановник анімаційних сцен – Віктор Андрієнко.
Художник-постановник – Сергій Могильний.
Сценаристи – Олена Шульга, Світлана Куценко.
Композитор – Сергій Круценко.
Продюсери – Дмитро Бєлінський, Ігор Рома, Ірина Манжосова.

«Детектор медіа», 16 червня 2016 року