У Львові відбудуться покази від фестивалю «86»

86Fest

Фестиваль «86» їде до Львова – міста, що стало символом урбаністичних інновацій для всієї України.

Фестиваль кіно і урбаністики «86» везе свої улюблені фільми і запрошує на «Майстерню міста» – лабораторію урбаністичних ініціатив у публічному просторі Львова.

Беріть килимки, засіб від комарів і приходьте увечері 27 та 28 червня 2014 року дивитись яскраве документальне кіно перед Національним університетом ім. Івана Франка.

27 червня, 20:30
ВУЛИЦЯ ЛОПЕС
Реж. Ґерардо Баррозо, Ліза Тіллінґер
Мексика, 2013, 81’
Сім’я фотографів Ґерардо Баррозо та Лізи Тіллінґер переїжджає разом із дитиною на галасливу та сповнену життя вулицю Лопес в історичному центрі Мехіко. Побачивши у повсякденному житті вулиці варті фільму історії, вони вмикають камеру. В результаті перед нами постає своєрідна чорно-біла «міська симфонія», в якій образи торговців, жебраків та продавців їжі зливаються у відображення власного мікрокосмосу мексиканського суспільства.

28 червня, 20:30
ЗНЕСТРУМЛЕНІ
Реж. Фагад Мустафа, Діпті Каккар
Індія, США, 2013, 82’
Сотні людей в індійському Канпурі ризикують життям, видираючись по опорах ліній електропередач, намагаючись вкрасти електроенергію. Адже 15-годинні перебої в електропостачанні залишають їх без будь-яких засобів до існування. Між ними та поліцією, яка намагається зупинити розкрадання – протистояння. Чи зможе місто коли-небудь подолати кризу? Стрічка досліджує обидві сторони конфлікту.

Офіційна інформація