У Short Film Corner покажуть український фільм «Інь, і що з цим робити»

In.I.Scho.Z.Cim.Robyty

Український короткометражний ігровий фільм «Інь, і що з цим робити» братиме участь у Short Film Corner цьогорічного Канського кінофестивалю, що відбудеться з 14 по 25 травня 2014 року. Про це повідомив продюсер фільму Максим Сердюк.

Фільм «Інь, і що з цим робити» належить до жанру фарс-мелодрами. За сюжетом фільму головна героїня старатиметься повернути собі свою жіночність.

«Чоловік жорсткої “селф-мейд” дівчини захворює дивною хворобою – схоже на кому, але сльози річкою. Героїня дізнається секрет звичайної магії: для того, щоб врятувати чоловіка, вона повинна знову набути жіночості.  Повернення до жіночності виявляється нелегкою справою», – йдеться в анонсі фільму.

Стрічка була знята  ТОВ «Ноосфера філмз» у 2013 році на замовлення Державного агентства України з питань кіно.

Автор сценарію Ганна Костильова, режисер–постановник Мирослава Хорошун, художник–постановник Марія Шуб, оператори–постановники Сергій Крутько, Микола Грозний, композитор Микита Моїсеєв, продюсер Максим Сердюк.

В ролях Наталія Лукеічева, Андрій Мостренко, Аліса Гур’єва, Олексій Тритенко, Андрій Середа.

Нагадаємо, цього року на Каннському кінофестивалі в межах програми «Спеціальний показ»покажуть також документальний фільм режисера українського походження Сергія Лозниці «Майдан», знятий у лютому-березні 2014 року на Майдані Незалежності в Києві.

Крім цього у «Спеціальному показі» покажуть ще кіноальманах «Мости Сараєва», над яким працювали Сергій Лозниця, Айда Бегич, Леонардо Ді Костанзо, Жан-Люк Годар, Камен Калєв, Ізільд Ле Беско, Віченцо Марра, Урсула Майєр, Володимир Перишич, Крісті Пую, Марк Реча, Ангела Шанелек, Тереза Віллаверде.

У Short Film Corner Каннського кінофестивалю відібрали для участі ігрову короткометражку українського режисера Олександра Ратія «Прості речі».

«Телекритика», 18 квітня 2014 року