Продюсер Уберто Пазоліні виступить на зустрічі OIFF Business Club

OMKF

22 липня 2016 року на 7-му Одеському кінофестивалі відбудеться закрита зустріч OIFF Business Club, повідомляють організатори фестивалю.

Спеціальними гостями заходу стануть раніше оголошений експерт в міжнародній політиці і торгівлі, антрополог Джанін Ведел, а також засновник продюсерської компанії Redwave Film Уберто Пазоліні.

Модератором зустрічі з Джанін Ведел стане Андрій Пальчевський — широко відомий в Україні підприємець, керівник Благодійного Фонду «Євролаб». Крім цього, Андрій Пальчевський був ведучим авторської програми «Глибинне буріння», популярного ток-шоу «Про життя з Андрієм Пальчевським», програми «Каток» і «Кваса-Кваса» на радіо «Голос столиці».

Другим гостем OIFF Business Club стане Уберто Пазоліні — в минулому успішний банкір, який після десяти років роботи в якості помічника режисера і лінійного продюсера очолив пост віце-президента Columbia Pictures, а пізніше став незалежним продюсером і заснував Redwave Films.

Уберто Пазоліні спродюсував такі фільми, як «Місто хуліганів» з Вінсентом Галло, «Чоловічий стриптиз» (премія BAFTA в категорії «Кращий фільм», 4 номінації «Оскар»), «Час циган» Еміра Кустуріци, «Нове плаття імператора» з Єном Холмом, «Милий друг» з Умою Турман, Крістіною Річчі і Робертом Паттінсоном (позаконкурсна програма 62-го Берлінського МКФ) та інші.

Модератором зустрічі з Уберто Пазоліні виступить головний редактор fashion видання Buro 24/7, колишній головний редактор Esquire Україна Олексій Тарасов.

OIFF Business Club відбудеться 22 липня, о 17.00 в готелі Bristol.

Співорганізатором події є Києво-Могилянська бізнес-школа.