Українські підлітки проголосують за лауреата Young Audience Award

EFA.Young.Audience.Award.15

Цієї весни в Києві юні глядачі вперше виступлять як журі Європейської кіноакадемії. Разом з усією Європою 3 травня 2015 року українці переглянуть три фільми-претендента на престижну нагороду Young Audience Award і визначать переможця.

У День юного глядача, 3 травня, у 25 європейських містах діти 12–14 років подивляться три фільми-фіналісти премії. Кияни в цьому році вперше приєднаються до їх числа. До шорт-ліста цього року увійшли три стрічки для дітей – «Моя худюща сестра» (Німеччина, Швеція), «Невидимий хлопчик» (Італія), «Ти теж гидкий» (Ірландія). Київський показ Young Audience Award пройде в кінотеатрі на кіностудії Film.ua.

Після показу молоді люди виступлять як журі й віддадуть свої голоси за найкращий фільм. Результати національних голосувань у той же день будуть передані в Ерфурт (Німеччина). За їх підсумками під час відео-конференції в Ерфурті буде оголошено загальноєвропейського переможця – лауреата Young Audience Award–2015.

Організаторами Young Audience Award в Україні є фестиваль для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» спільно з європейськими культурними інституціями. «Чілдрен Кінофест–2015» триватиме у 12 українських містах з 29 травня по 7 червня. Місія фестивалю – популяризувати кіно серед дітей різного віку й розвивати традиції сімейного культурного дозвілля.

«Артхаус Трафік», 1 квітня 2015 року