26 липня Український Оскарівський комітет розпочинає прийом заявок

Oscars-1

26 липня 2019 року Український Оскарівський комітет розпочинає прийом заявок для участі національних фільмів у відборі на висування фільму на премію “Оскар” Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм» від України.

Прийом заявок проходитиме з 26 липня по 11 серпня. У період з 26 липня по 11 серпня Комітет проводитиме консультації для кінематографістів щодо подання фільмів для розгляду.

Фільм-номінант має відповідати таким параметрам:

1. Це має бути повнометражний ігровий, документальний або анімаційний фільм (не менше 40 хвилин), знятий поза межами Сполучених Штатів Америки.

2. Домінантною мовою у фільмі не повинна бути англійська. Оригінальний запис діалогу, а також готовий фільм має бути переважно українською або кримськотатарською мовами.

3. Фільм має бути випущено у комерційний прокат в період з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2019 року та тривати щонайменше 7 днів поспіль

4. До первинного прокату фільму у кінотеатрах забороняється транслювати фільм-номінант на телебаченні, в Інтернеті, на авіалініях, випускати DVD, але дозволяється попередня участь у кінофестивалях.

5. Повний список документів для подачі.

Заявки на участь приймаються з 26 липня по 11 серпня за адресою secretary.uoc@gmail.com

Термін подачі і обробки заявок

2019 року Український Оскарівський комітет встановив такі дати проведення відбору національних фільмів:

26 липня –11 серпня – прийом заявок на участь у відборі фільмів

12 – 22 серпня – розгляд заявок Комітетом

23 серпня – засідання комітету та пресс-конференція щодо оголошення фільму-претендента на премію “Оскар” від України.

92-а церемонія вручення премії “Оскар” за досягнення у галузі кінематографу за 2018 рік відбудеться 9 лютого 2020 року в Лос-Анджелесі.

Регламент роботи Українського Оскарівського комітету тут>>>

Правила Американської кіноакадемії тут>>>

Офіційна інформація