У Луганську знову зірвали показ альманаху «Відкритий доступ»

Vidkritiy.dostup

Напередодні ввечері у Луганську кіноекран залили зеленкою, а на ноутбук, з якого мала відбуватися трансляція альманаху «Відкритий доступ», вилили чай.

Зробивши таке, провокатори стали тікати. Один з активістів, який намагався наздогнати їх, постраждав і потрапив до лікарні. Втім міліція таки затримала одного з порушників і забрала його до райвідділу міліції.

Олександр, постраждалий: «Я за ним побіг, за мною ще було три хлопці, я їх не бачив, коли я підбіг до банку, хлопець кулись сховався, я повертався назад, подивитися, де є, мені два рази дали в голову. Я забігаю в банк, щоб попросити допомоги охорону, а мені кажуть: йди звідси, ми не будемо викликати міліцію. Він там сидів у банку».

Костянтин Реуцький, активіст Майдану:«Мы рассчитывали, что сегодня будет спокойней. Мы надеялись, что дело не дойдет до откровенных провокаций, до нападений. Мы думали, что они ограничатся попытками нас заглушить мощным звуком. Но, как мы видим, сегодня было совершено несколько нападений. В любом случае, это нас не остановит».

НСКУ, 27 грудня 2013 року