В Україні розпочалися зйомки фільму про Чорнобиль

Boganim

В Україні за підтримки МНС розпочалися зйомки французько-українського фільму про Чорнобиль «Земля забуття». Продюсер фільму – Летиція Гонсалес, режисер – Михаль Боганім.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі МНС України.

Фільм розповість про одну з найбільших техногенних катастроф XX століття – аварії на Чорнобильській АЕС. Зйомки проходитимуть на території України, деякі епізоди зніматимуться в Зоні відчуження за сприяння МНС України. В основі сюжету – особиста драма молодої дівчини з Прип’яті, міста радянських атомників. Спокійне і щасливе життя руйнується в одну мить – в день страшної аварії на атомному реакторі. Втрата близьких, паніка і жах, безповоротно втрачена молодість і краса, хвороби – все це довелось пережити героїні Ольги Куриленко. І крізь призму скаліченої катастрофою долі глядач відчує всю глибину Чорнобильської трагедії.

“Я рада зніматися вперше на Україні. Це буде мій перший фільм, де я буду розмовляти трьома мовами. 15 років я прожила в Україні, тому легко зможу втілитися в роль. За час підготовки до зйомок я багато перечитала книжок про Чорнобильську аварію і переглянула чимало документальних фільмів на цю тематику – все це мені допоможе”, – розповіла виконавиця головної ролі Ольга Куриленко.

Режисер фільму Михаль Боганім розказала журналістам про підготовку до роботи над сценарієм фільму: “Я вже знімала фільм “Одеса-Одеса”, який був представлений на фестивалі “Молодість”. Значний час я перебувала в Києві, і перейнялася темою Чорнобильської катастрофи. Я побувала в самій Зоні відчуження, велике враження на мене справила Прип’ять. Я почала багато читати про цю аварію і мене почав вибудовуватися сценарій. Це фільм про людські долі, а фільмів, які б показували Чорнобильську трагедію у такому аспекті, у Європі немає”.

Вихід фільму заплановано на 26 квітня 2011 року – 25-ту річницю трагедії на Чорнобильській АЕС.

ZAXID.NET, 13 червня 2010 року