Весняний кіносезон розпочнеться із «Зільс-Марії»

Zils.Maria

Першим релізом весни від компанії «Артхаус Трафік» стане іронічна французька драма – 5 березня 2015 року на екрани кінотеатрів виходить «Зільс-Марія» Олів’є Ассаяса. Головні ролі у картині про акторську майстерність виконали Жюльєт Бінош і Крістен Стюарт.

«Зільс-Марія» розповість історію актриси, яка повертається до скандальної п’єси, що зробила її зіркою двадцять років тому. Актриса Жюльєт Бінош сама запропонувала Олів’є Ассаясу такий сюжет – і режисер написав сценарій, що порушує питання віку і акторського ремесла. У січні цього року Ассаяс відвідав Україну, коли його картина була представлена у програмі фестивалю «Вечори французького кіно».

Екранну компанію Бінош склала Крістен Стюарт, відома широкій публіці за вампірською сагою «Сутінки». За роль асистентки Валентини актриса отримала премію «Сезар» за кращу жіночу роль другого плану. Вона стала першою американською актрисою, що вдостоїлася французького еквіваленту «Оскара». Всього «Зільс-Марія» була номінована на 6 премій «Сезар» і змагалася за «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю.

«Зільс-Марія»  виходить в український прокат у четвер, 5 березня.

«Артхаус Трафік», 3 березня 2015 року