Розпочато виробництво серіалу «Поганий хороший коп» для ICTV

ICTV

Новий кримінальний драматичний серіал «Поганий хороший коп» для телеканалу ICTV знімає продакшн StarLight Films, що разом з ICTV входить до медіагрупи StarLightMedia, інформує «Детектор медіа».

Виробництво кримінальної драми «Поганий хороший коп» уже розпочато. Серіал розповідатиме про представників різних поліцейських шкіл, які змушені стати напарниками заради досягнення однієї й тієї ж мети.

Над серіалом працює український режисер Максим Литвинов, директор StarLight Films, а в минулому – головний режисер телеканалу СТБ. Він був режисером постановником талант-шоу «Танцюють всі!», «Україна має талант» та «Х-фактор» (за другий сезон якого отримав «Телетріумф» у номінації «Режисер телевізійної програми), головним режисером серіалу «Швидка допомога» та скетчкому «Коли ми вдома». У 2013 році він створив номер Злати Огневич на конкурсі «Євробачення». А в цьому році став режисером-постановником номеру Джамали, з яким вона перемогла на «Євробаченні 2016».

Автор сценарію серіалу – Михайло Шульман, який зараз живе в Лос-Анджелесі і працює в міжнародній компанії Who Knew Entertainment. Виконавчий продюсер – Джеймс Крамер (James Kramer), який понад 20 років працює на американському телебаченні і понад 10 років – на міжнародних ринках. У головних ролях – російський актор Євген Сидіхін та український актор Володимир Заєць.

За сюжетом фільму, в правоохоронних органах працюють двоє абсолютно різних співробітників. Анатолій – представник «старої школи», брутальний, розумний і жорсткий. Вадим – молодий красень, який веде замкнутий спосіб життя та володіє найсучаснішими навичками ведення розслідування. «Хто з них корумпований, а хто кришталево чистий перед законом? Працюючи разом над розкриттям злочину, кожен із них одночасно розслідує свою, невідому іншому, справу. Зрештою, їм доведеться об’єднати свої зусилля і спробувати довіряти один одному. Хто з них виявиться поганим поліцейський, а хто – хорошим?», – описує сюжет прес-служба каналу.

«Читаючи сценарій, я піймав себе на думці, що в мені замовк режисер – я став просто читачем детектива, який мені цікавий, – каже режисер серіалу Максим Литвинов. – Він про наше життя, про те, що відбувається тут і зараз. Це класний детектив, цікава драма, а ще тут є багато комедійних моментів. Головна тема – це боротьба старого і нового світів. Є старий світ – заіржавілий і корумпований. І новий – занадто ще ідеалістичний, в чому, напевно, його слабкість. Наші герої – представники цих різних світів».

Серіал вийде в ефір у новому телевізійному сезоні.

Загалом, окрім детективного серіалу «Поганий хороший коп» телеканал ICTV готує на осінь 2016 року чотири серіали: другий сезон детективного серіалу «Пес» виробництва продакшну ProTV, 12-серійний комедійний серіал «Пацики» виробництва студії «Квартал 95» (про шістьох хлопців із Запоріжжя, які підкорюють столицю), а також детективний серіал «Невиправні» виробництва продакшну Ivory Films.

«Детектор медіа», 29 червня 2016 року