Французька комедія «У ліжку в Вікторією» – у кінопрокаті з 20 жовтня

V.lizhky.z.Viktoriey

20 жовтня 2016 року на екрани українських кінотеатрів виходить картина Жюстін Тріє «У ліжку в Вікторією». Фільм про любовні пригоди 30-річної парижанки відкривав Тиждень критики Канського кінофестивалю, і зараз готовий підкорити серця українських глядачів.

Головна героїня фільму, Вікторія, намагається почати нове життя: опанувати себе, розібратися з коханцями, більше спати і краще харчуватися. Ось тільки колишній, який звернувся до неї по допомогу, не допомагає навести лад. А інший коханий, що вдає з себе популярного письменника, горлає на всю мережу про подробиці її інтимного життя.

«У ліжку з Вікторією» став хітом французького прокату, посівши перше місце за касовими зборами за перший вікенд. Комедія, що стала поєднанням французького шарму і традицій «Щоденника Бріджит Джонс», – друга повнометражна робота Жюстін Тріє. За словами режисерки, вона також надихалася класикою американської романтичної комедії – фільмами Біллі Уайлдера та Говарда Хоукса.

Головну роль у картині виконала французка бельгійського походження, популярна телеведуча і комедіантка Вірджіні Ефіра, яку українські глядачі побачили в інший гучній прем’єрі осені – стрічці Пола Верховена «Вона».

«У ліжку з Вікторією» виходить в український прокат 20 жовтня. Напередодні у столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться допрем’єрний показ. Настрій вечора створять вишукані напої від ТМ Odessa.

Картину побачать глядачі в Києві, Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Львові, Луцьку, Одесі, Сумах, Тернополі, Харкові та Чернівцях. «У ліжку з Вікторією» демонструється в українській озвучці, а також мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 12 жовтня 2016 року