Започатковано Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського кіно і пісні імені Івана Миколайчука

1463313128

З 14 по 18 червня 2016 року на Буковині відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського кіно і пісні імені Івана Миколайчука – «МИКОЛАЙЧУК-ФЕСТ».

Фестиваль започатковано з нагоди 75-річчя видатного українського митця Івана Миколайчука і задля популяризації і розвитку національного екранного та пісенного мистецтва й об’єднання народу в час військових подій на Сході України.

Організатори фестивалю – громадське об’єднання «Центр української пісні “Народна філармонія”», що здійснило близько 300 благодійних концертів у підтримку українських воїнів та вимушених переселенців з Донбасу і Криму, Відділ культури Вижницької РДА Чернівецької області, творче об’єднання «Докутолока».

Захід відбувається за підтримки Національної спілки кінематографістів України.

Мета фестивалю:

  • підтримка творчих ініціатив, молодих кінорежисерів, акторів, митців, здатних підняти українське кіно на світовий рівень;
  • сприяння розвитку української національної культури, народної та сучасної пісні;
  • знаходження альтернативного телепродукту, налагодження співпраці митців;
  • зміцнення народної сили в боротьбі за національну самоідентичність та незалежність.

До участі у «МИКОЛАЙЧУК-ФЕСТ» запрошують:

  • кінорежисерів, авторів фільмів;
  • кліпмейкерів, авторів відеороликів на сучасні та народні пісні (українською мовою);
  • виконавців української пісні (народна пісня, сучасна патріотична та авторська пісня) – солістів, художні колективи до 10 осіб, без обмежень у віці.

Конкурсантів пісенного та кіноконкурсів оцінюватиме висококваліфіковане журі, до складу якого увійдуть видатні митці кіно – колеги Івана Миколайчука, солісти Національного тріо «Золоті ключі», артисти «Народної філармонії», заслужені діячі мистецтв України, композитори, кінорежисери.

До участі у конкурсі приймаються роботи за різними жанрами (документальні, художні, музичні кліпи тощо) та тривалістю (короткометражні, повнометражні).

Вітаються фільми, створені на основі сучасних подій, в яких висвітлюється боротьба і патріотизм українського народу, возвеличується героїзм бійців АТО, прищеплюється любов до національних традицій; дитячі фільми та ретроспективи кіно за участю Івана Миколайчука.

Заявки на конкурс із зазначенням відомостей про автора та короткою анотацією фільму слід надсилати разом з прикріпленим відеофайлом чи посиланням на канал Youtube за адресою: kinofest2016@gmail.com.

Останній термін подачі заявки та фільмів – 20 травня 2016 року.

Деталі – тут>>>.

За офіційною інформацією