«Золотий хлопчик» відкриє «Тиждень італійського кіно»

Tyzhden.Italiiskogo.Kino.15

4 березня 2015 року у столичному кінотеатрі «Київ» стартує фестиваль «Тиждень італійського кіно», де буде показано колекцію найцікавіших італійських кіноновинок. Фільм-відкриття фестивалю – детективна драма «Золотий хлопчик» із Шерон Стоун.

Стрічка Пупі Аваті «Золотий хлопчик» розповість історію копірайтера, який завжди мріяв стати письменником. На шляху до благородної мети він вирішує привласнити й переписати мемуари свого батька. У них фігурує загадкова фатальна жінка, роль якої виконала нев’януча красуня Шерон Стоун. Драма Аваті була відзначена призом за найкращий сценарій на міжнародному фестивалі в Монреалі.

Впродовж «Тижня італійського кіно» глядачі побачать також гостросюжетну драму «Людський капітал», фільм Азії Ардженто «Зрозумій мене, якщо зможеш» про дівчинку-підлітка й любовну комедію «Оце так подружка» з Летицією Каста.

На відкритті фестивалю виступить Франко Балоньї, директор Італійського інституту культури в Києві. Гостей відкриття частуватиме Easy Wine Choice.

«Тиждень італійського кіно» пройде в Києві, Одесі, Львові та інших містах України вже вп’яте. Фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами. Організаторами виступили Італійський інститут культури в Києві й компанія Arthouse Traffic.

Старт фестивалю в інших містах:

  • Київ – кінотеатр «Київ» – з 4 березня
  • Львів – кінотеатр «Кiнопалац-Коперник» – з 12 березня
  • Харків – кінотеатр «Kronverk Cinema» в ТРЦ «Дафі» – з 12 березня
  • Вінниця – кінотеатр «Родина» – з 13 березня
  • Одеса – кінотеатр «Родина» – з 26 березня
  • Запоріжжя – кінотеатр ім. Довженка – з 26 березня

«Артхаус Трафік», 2 березня 2015 року