«Дибук. Історія мандрівних душ» у конкурсі Краківського МКФ

Dybbuk

Повнометражну документальну стрічку Кшиштофа Копчинського «Дибук. Історія мандрівних душ», зняту за участі Польщі, України і Швеції, було відібрано до конкурсу 55-го Краківського МКФ.

Про таке 13 квітня 2015 року повідомили організатори фестивалю на спеціальній прес-конференції, присвяченій оголошенню польських учасників 55-го Краківського МКФ. «Дибук. Історія мандрівних душ» буде змагатися у Міжнародному конкурсі повнометражних документальних фільмів. Тривалість роботи – 85 хвилин.

По завершенні прес-конференції відбулася презентація стрічки. У ній взяли участь режисер Кшиштоф Копчинський, а також ко-продюсер проекту Геннадій Кофман, програмний директор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

З українського боку над фільмом працювали Національна кінематека України, кінокомпанія «МаГиКа-фильм» та Державне агентство України з питань кіно. Наразі триває завершення української версії стрічки «Дибук. Історія мандрівних душ», повідомляє Docudays UA.

Організатори Краківського МКФ називають «Дибук. Історію мандрівних душ» фільмом з глибоким історичним контекстом, що задає питання. У ньому йдеться про Умань – місце прощі хасидів і водночас майданчик поширення українського націоналізму.

55-й Краківський МКФ проходитиме цьогоріч з 31 травня по 7 червня.