Відбудеться фестиваль фільмів для дітей «ФільмФестБук»

З 1 по 5 серпня 2016 року у дитячому таборі “Артек–Буковель” відбудеться 1-ий фестиваль фільмів для дітей “ФільмФестБук”. Про таке повідомила Римма Зюбіна у дописі у Фейсбуці.

“Мною запропоновано не стелити ніяких червоних килимків, “зірок” запрошувати не дорослих, а дітей. Тобто, тих юних акторів, що знімалися в кіно. Вони можуть на рівних поспілкуватись з глядачами-дітьми, можуть розповісти, як кіно змінило їх життя. А ще, ці юні таланти проведуть майстер-класи, зустрічі та представлять свої фільми”, – написала вона.

У фестивалі візьмуть участь актори Анастасія Зюркалова, Поліна Тарасенко, Аліса Лукшина, Леонід Шевченко, Даміан Уль (Польща) та Аня Ткач – перможниця проекту “Голос Країни. Діти”.

Фільм “Іван Сила” представить режисер Віктор Андрієнко, а міністр культури, народний артист України Євген Нищук проведе майстер-клас з акторської майстерності.

Фільмову програму заходу доповнять стрічки з програми фестивалю “Чілдрен Кінофест”, надані компанією “Артхаус Трафік”, та анімаційні стрічки кіностудії “Укранімафільм”.

Ідея фестивалю належить Любові Занєвській-Івановій.

“ФільмФестБук” відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно.