Оголошено перших призерів 7-го ОМКФ

1469431853

22 липня 2016 року 7-ий Одеський МКФ оголосив перших призерів фестивалю.

«Золотого Дюка» за Найкращий український короткометражний фільм за рішенням журі Національної конкурсної програми поділили між собою стрічки «У Манчестері йшов дощ» (реж. Валерія Кальченко, Антоніо Лукіч) та «Цвях» (реж. Філіп Сотниченко).

Призом за найкращу акторську роботу журі відзначило Мирослава Слабошпицького, що зіграв Дмитра Ульянова в історичній драмі Олени Дем’яненко «Моя бабуся Фанi Каплан».

Спеціальними згадками журі Національної конкурсної програми відзначило документальну стрічку «Панорама» Юрія Шилова і стилізований під німе кіно фільм «Дідочок» Володимира Тихого.

Нагороди Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) отримали стрічки «Varta 1, Львів, Україна» – за Найкращий український повнометражний фільм і «Дім» Ірини Цілик – за Найкращий український короткометражний фільм.

Крім того були визначені переможці професійної секції «Кіноіндустрія».

Премію за найкращий проект пітчингу від інвестиційно-девелоперської компанії UDP отримала документальна стрічка «Домашні ігри» Аліси Коваленко. Приз за найкращу презентацію проекту на пітчингу від Юридичної фірми «Бублик і Ко» отримав проект «Егрегор» Любомира Левицького.

Премію за Найкращий проект, робота над яким триває, Work in progress, від МАУ отримала стрічка Аліси Павловської «5 терапія».

Натомість нагороду за найкращу презентацію Work in progress від інтернет-магазину Rozetka.ua здобула драма «Її серце» Ахтема Сейтаблаєва.

Перемогу у конкурсі комедійних сценаріїв, який було проеведено Одеським МКФ і телеканалом «Сонце», здобула Ольга Войтенко зі сценарієм «Мій друг Ерзо».