Про «Степне» і «Серафиму» на Рitch & Meet. Warsaw Coproduction Meetings

33Warsaw

На пітчингу Pitch & Meet. Warsaw Coproduction Meetings, що відбувся 20 жовтня 2017 року в рамках індустріальних заходів 33-го МКФ у Варшаві, були представлені українські стрічки «Степне» Марини Вроди та «Серафима» Марисі Нікітюк.

Переміг у пітчингу кінопроект «Річка: Аслан і його брати» Еміра Байгазіна, який створюють у копродукції Казахстану, Франції та Польщі.

Подаємо інформацію про українські кінопроекти-учасники пітчингу, укладену FNE.

«Степне» (Німеччина, Україна)

У драмі Марини Вроди йдеться про 65-річного Анатолія, що подорожує у мале українське село, аби доглянути за вмираючою матір’ю. Колись він мав талант і був надією суспільства і своєї сім’ї, а нині – втомлений і розчарований, живе за інерцією. Поїздку затьмарює чинна військова ситуація в Україні. Для Анатолія – це довга і складна дорога.

Марина Врода відзначає, що для неї, як автора, важливими є теми зникнення, втрати, прощання із тим, що було по-справжньому цінним. У таких речах, які йдуть і не повертаються, є своя краса, яку пропонує споглядання за тим, як розчиняється все те, заради чого люди жили, чого прагнули і за що боролися.

Продюсують фільм кінокомпанії Tandem Production та Vrodastudio. Планований бюджет фільму – 700 тисяч євро.

Кінопроект знаходиться на стадії підготовки до зйомок, які мають відбутися узимку 2018 року.

Продюсери шукають агента з продажів.

«Серафима» (Україна)

Фантастичний трилер Марисі Нікітюк оповідає про Серафиму, дівчину із занепалого приморського міста, яка у віці 6 років втопилася у морі, але магічним чином повернулася до життя. Серафима отримала дар розуміння трав, який її матір використовує, аби дівчина створювала отрути. У віці 17 років Серафима втікає до Києва із наркоторговцем у пошуках кращого життя.

«”Серафима” – це історія хижака, що виявляє себе, використовуючи людей і суспільство, які його пробудили. Я хочу створити самобутній візуальний світ, який нагадує полотна Босха та Брейгеля, і включити у цей світ ботічеллівську Серафиму – янгола із душею демона», – зазначає Марися Нікітюк.

Продюсери стрічки – Юрій Мінзянов, Мирослав Слабошпицький. Виробляє стрічку кінокомпанія «Крісті Фільм».

Бюджет стрічки – 991 тисяча 668 євро.

«Серафима» знаходиться на стадії завершення девелопменту.

Світова прем’єра фільму запланована на 2019 рік.

Продюсери шукають копродюсерів.

Зазначимо, що у матеріалі FNE продюсером фільму також вказано Ігоря Савиченка, а співвиробником – компанію «Директорія кіно», але ця інформація не відповідає дійсності.