Фестиваль «Кіномедіа» оголошує про початок приймання заявок на конкурс сценаріїв анімаційного кіно про медіа.
Вимоги до сценаріїв:
Фестиваль «Кіномедіа» оголошує про початок приймання заявок на конкурс сценаріїв анімаційного кіно про медіа.
Вимоги до сценаріїв:
Національний центр Олександра Довженка шукає PR-менеджера та спеціаліста з тендерних закупівель.
На посаді PR-менеджера у Центрі Довженка бачать особу, що відповідає таким вимогам:
1 червня 2016 року, о 17:00 у HUB 4.0 відбудеться майстер-клас “Ігри світла. Операторська майстерність” оператора-постановника “1+1 медіа” Віталія Панасюка.
Захід організовано в рамках професійної частини Фестивалю короткого метру “Де кіно”.
10 червня 2016 року завершується приймання фільмів на XXIII Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК».
Цього року фестиваль «молодий»: на розгляд приймають фільми-дебюти, дипломні роботи студентів, а також анімаційні проекти, створені під час навчання в період з липня 2014-го по червень 2016 року.
3 та 4 березня 2016 року відбувся курс Skill Bill Pro для акторів «Актор: виконавець або творець. Взаємодія актора і режисера». Подаємо короткий огляд курсу, підготовлений Film.ua.
Курс проходив у партнерстві зі Школою акторської майстерності FILM.UA (ШАМ). Експертами курсу виступили Михайло Грінченко, викладач акторської гри в ШАМ FILM.UA, практикуючий телевізійний психолог, і Максим Михайличенко, режисер, викладач акторської майстерності, заслужений діяч мистецтв України.
Український художник по костюмах Руслан Хвастов “одягав” фільми “Мелодія для катеринки”, “Одвічне повернення”, “Настроювач” і “Чеховські мотиви” Кіри Муратової та “Біля річки”, “Будинок з башточкою”і “Пісня пісень” Єви Нейман. Подаємо фрагменти його інтерв’ю про співпрацю із Кірою Муратовою та Євою Нейман, Богданом Ступкою і Ринатою Литвиновою…
Марія Гудима, “Дзеркало тижня“
— Як відомо, Кіра Муратова не так давно заявила, нібито більше не зніматиме нових фільмів. Про що всі дуже жалкують і сподіваються, що наш геніальний режисер опам’ятається. З ким у такому разі цікаво буде працювати в майбутньому тобі особисто? Чи багато кінорежисерів, котрим довіряєш?
Подаємо анотацію видання «Наша Люся!» про харківський період життя Людмили Гурченко (автори-упорядники Петро Воловник, Олег Воловник; передмова Нікіта Міхалков, Харків: Издательский Дом ЖЗЛ: ОАО «Харьковская книжная фабрика “Глобус”», 2010, 464 с.).
Це не просто історія харківської дівчинки, що стала знаменитістю… Це історія її рідного міста у період його підйому і масштабного передвоєнного будівництва, у важкі роки фашистської окупації, у непрості роки його відновлення з руїни… Усе було у ті роки життя майбутньої актриси: мир і щастя, страх і відчай, надії та розчарування, і знову надії… Це були роки надважких випробувань, але саме тоді формувалася особистість Людмили Гурченко.
Подаємо розлогий репортаж з прес-конференції авторів фільму «Їі серце», підготовлений виданням Bezkino.
11 июня 2016 года в Грузии наконец-то стартуют съемки украинского фильма «Ее сердце» Ахтема Сеитаблаева. Почему именно в этой стране, с кем еще планируют сотрудничество отечественные киношники, кто снимется в главных ролях – на эти и другие вопросы ответили создатели картины в пресс-центре «УНИАН» 17 мая.
27 травня 2016 року Відкритий архів українського медіа-арту у Малій Галереї «Мистецького Арсеналу» презентував свої медіа-археологічні дослідження. Захід було присвячено унікальному явищу аналогового технологічного мистецтва, що виникло у Харкові у 1963 році завдяки інженеру і музиканту Юрію Правдюку.
Юрій Правдюк винайшов технологію, завдяки якій музика набувала вираження у світложивописі – експеримент, про який мріяв Скрябін ще на початку ХХ століття.
Гостем відкриття і одним із учасників музейного проекту “Тіні забутих предків. Виставка”, що тривав у “Мистецькому Арсеналі” з 23 березня по 10 квітня 2016 року, була народна артистка України Лариса Кадочникова, що зіграла у фільмі одну з головних ролей — Марічки. Подаємо інтерв’ю із нею про фільм Сергія Параджанова, виставку і власні колажі.
Катерина Константинова, “Дзеркало тижня”
— Ларисо Валентинівно, ви, звичайно, знаєте, що Гарвардський університет включив “Тіні забутих предків” і “Колір граната” Сергія Параджанова до списку стрічок, обов’язкових для перегляду претендентам на кандидатський ступінь у кінознавстві… Тобто в усьому світі Параджанов продовжує викликати інтерес.
Copyright © 2025 kinobuk.com. All Rights Reserved.