У 2018-му зареєстрували авторське право на «Національну премію кінокритиків “КІНОКОЛО”»

Kinokolo

У 2018 році Денис Іванов, Андрій Різоль, Ольга Калуга і Володимир Войтенко зареєстрували авторське право на літературний письмовий твір «Національна премія кінокритиків “КІНОКОЛО”» – опис проекту заснування незалежної кінопремії українським фільмам від кінокритиків України.

Реєстрацію авторського права було здійснено 4 грудня 2018 року.

Відповідну інформацію розміщено в офіційному бюлетені «Авторське право і суміжні права» (2018, №51, С. 619–620).

Premiya.Kinokolo.Avtor.Pravo

В анотації вказано, що у літературному творі зроблено «опис проекту заснування незалежної кінопремії українським фільмам від кінокритиків України, вибір фільмів професіоналами з відповідною кваліфікацією».

Раніше, 27 вересня 2018 року, Денис Іванов і Андрій Різоль зареєстрували авторське право на літературний письмовий твір «Премія кінокритиків України» – проект заснування незалежної кінопремії українським фільмам від кінокритиків України.

Вперше Премію кінокритиків України «Кіноколо» вручили 26 жовтня 2018 року.

В офіційних повідомленнях організаторами кінопремії називали Спілку кінокритиків України, Асоціацію «Сприяння розвитку кінематографа в Україні — дивись українське!» та компанію «Артхаус Трафік».

Володимир Войтенко є головою Спілки кінокритиків України.

Андрій Різоль є керівником Асоціації «Сприяння розвитку кінематографа в Україні — дивись українське!».

Денис Іванов є керівником дистриб’юторської компанії «Артхаус Трафік», що є організатором Міжнародного кінофестивалю «Київський тиждень критики», в рамках якого вручають премію кінокритиків України «Кіноколо».

Ольга Калуга – дружина Володимира Войтенка – є головою громадської організації «Фундація “Кіноколо”».

Щоправда, у Регламенті Національної премії кінокритиків її організаторами визначено лише Спілку кінокритиків України та Асоціацію «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!».

Представник компанії «Артхаус Трафік» — генеральний директор «Київського тижня критики» – входить до складу Правління премії.

Сергій Васильєв