Бюджет «Ірландця» Мартіна Скорсезе виріс до 125 млн. доларів

Irishman

Бюджет кримінальної драми Мартіна Скорсезе «Ірландець», яку він знімає у Нью-Йорку та околицях на замовлення компанії Netflix, виріс до 125 млн. доларів.

Водночас, Netflix не оголошує офіційно, чи буде випускати стрічку у кінопрокат, зазначає Indiwire.

Джерела повідомляють, що команда Мартіна Скорсезе домовилася із Netflix, що фільм буде випущено у кінотеатральний прокат на термін не менше двох тижнів, одначе поки що Netflix відмовляється підтвердити або спростувати цю інформацію. Двотижневий кінопрокат дозволить фільму кваліфікуватися на «Оскар».

Компанія Netflix взялася за виробництво «Ірландця» після того, як від стрічки відмовилася кіностудія Paramount Pictures, оскільки бюджет «Ірландця» наблизився до 100 млн. доларів.

Продюсер Gaston Pavlovich відзначив, що 125 млн. доларів на виробництво фільму — не межа, бюджет може ще зрости. Це пов’язано із використанням комп’ютерної графіки, необхідної для того, щоб в окремих сценах омолодити Роберта де Ніро, аби повною мірою показати життєву історію його персонажа.

Відтак, фільм може стати одним із найдорожчих у кар’єрі Мартіна Скорсезе: його «Банди Нью-Йорка» та «Вовк із Волл-стріт» коштували 100 млн. доларів, «Авіатор» – 110 млн. доларів, а «Хранитель часу» – 150–170 млн. доларів.

Без Netflix в сучасних умовах такий фільм створити було би неможливо, відзначив продюсер, адже перспективи стрічки у кінопрокаті не надто визначні.