У Держкіно відбулися конкурси на заміщення вакантних посад

Dergkino

У Державному агентстві України з питань кіно відбулася низка конкурсів на заміщення вакантних посад.

31 жовтня 2017 року у Держкіно відбувся конкурс на зайняття вакантної посади начальника Управління державного регулювання та реалізації кінопроектів (посади державної служби категорії «Б»).

Документи, необхідні для участі у конкурсі, від осіб, які бажали взяти у ньому участь, приймали з 9 по 24 жовтня 2017 року.

Переможцем конкурсу став Мар’ян Володимирович Лукань,  який у 2016 році працював у ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія (ICTV)» та ТОВ «Ардженда Медіа» (основний вид діяльності – виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм), а також є співвласником ТОВ «Луканія» (основний вид діяльності – комп’ютерне програмування).

24 жовтня 2017 року у Держкіно відбувся конкурс на зайняття вакантної посади завідувача сектору внутрішнього аудиту (посади державної служби категорії «Б»).

Документи, необхідні для участі у конкурсі, від осіб, які бажали взяти у ньому участь, приймали з 3 по 18 жовтня 2017 року.

Переможцем конкурсу стала Ірина Олександрівна Маліновська, яка до того працювала у Держкіно на посаді головного спеціаліста.

Водночас, 17 жовтня 2017 року проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста Сектору внутрішнього аудиту (посади державної служби категорії «В») не відбулося, оскільки у належний строк з 6 вересня по 2 жовтня 2017 року документів від осіб, які бажали прийняти участь у конкурсі на зайняття цієї вакантної посади, не надійшло.