Луї Сі Кей сам опікуватиметься дистрибуцією фільму «Я люблю тебе, татку»

i.love.you.daddy

Дистрибуцією стрічки «Я люблю тебе, татку» імовірніше за все опікуватиметься сам її автор Луї Сі Кей.

Після того, як митця було звинувачено в сексуальних домаганнях, дистриб’юторська компанія The Orchard, яка придбала права на фільм по його прем’єрі на цьогорічному МКФ у Торонто за 5 млн. доларів, відмовилася випускати його в північноамериканський кінопрокат (старт кінопрокату було заплановано на 17 листопада 2017 року).

Крім того, було припинено коштовну кампанію із просування фільму «Я люблю тебе, татку» на професійні нагороди, в рамках якої The Orchard вже розіслала 12 тис. скрінерів із фільмом, повідомляє Hollywood Reporter.

Джерела зазначають, що після того, як Луї Сі Кей отримає назад права на дистрибуцію фільму від The Orchard, перемовини про що нині тривають, він шукатиме інших дистриб’юторів, а потому, якщо такі не з’являться (а вони, з огляду на скандал, імовірніше за все не з’являться), організує продажі фільму на власному сайті. Таким чином Луї Сі Кей вже продавав вироблені власним коштом серіали і кіноверсії власних комедійних концертів.

Луї Сі Кей є режисером, автором сценарію та продюсером фільму «Я люблю тебе, татку» та виконав у ньому головну роль. У чорно-білій стрічці йдеться про сценариста із Нью-Йорка (Луї Сі Кей), 17-річна донька якого (Хлоя Грейс Морец) розпочинає романтичні відносини із 68-літнім режисером (Джон Малкович).

З’ява фільму стала несподіванкою, оскільки до МКФ у Торонто про роботу над ним ніхто не знав. Коли автора запитали, яким чином вдалося зберегти роботу над стрічкою у секреті, Луї Сі Кей відповів, що вони просто нікому спеціально не говорили про нього.

Нині на eBay за скрінер із фільмом «Я люблю тебе, татку» правлять 1075 доларів.