Кінотеатр «Київ» святкує 65-річний ювілей

Kinoteatr.Kyiv

23 листопада 2017 року виповнюється 65 років з моменту, коли вперше гостинно відчинив свої двері перед відвідувачами столичний кінотеатр «Київ», який був збудований у 1952 році (архітектори О. Тацій, В. Чуприна, В. Онащенко; інженер В. Захарченко).

Кінотеатр відразу завоював глядацькі симпатії і став одним з найулюбленіших місць відпочинку киян і гостей столиці.

Серед усіх кінотеатрів столиці, Культурний центр «Кінотеатр “Київ”» вирізняється особливим репертуаром, що може задовольнити смаки найвибагливішого глядача. Одна з найважливіших соціальних та художніх функцій, яку багато років поспіль реалізує кінотеатр «Київ» – це підтримка українського національного кінематографу.

Кінотеатр активно співпрацює з усіма Посольствами іноземних держав, акредитованими в Україні. З моменту відкриття у кінотеатрі було проведено понад 200 кінофестивалів.

Вже протягом багатьох років поспіль Кінотеатр «Київ» є центром Київського міжнародного кінофестивалю «Молодіcть». За ці роки кінотеатр відвідали такі зірки світового кінематографу, як Фанні Ардан, Софі Лорен, Жан-Клод Ван Дам, Катрін Деньов, Ольга Куриленко, Арманд Асанте, Софі Марсо, Крістофер Ламберт, Венсан Касель, Мікеле Плачідо, Джаред Лето та інші.

Культурний центр «Кінотеатр “Київ”» і надалі продовжуватиме свою відповідальну просвітницьку місію, лишаючись фестивальним центром столиці, який сприяє формуванню високих духовних цінностей та ствердженню гуманітарних пріоритетів у суспільстві.

Офіційна інформація