Юрій Мінзянов закликав молодих митців до співпраці

Minzanov_Yuri

Генеральний продюсер групи компаній Star Media Юрій Мінзянов закликав молодих кінематографістів до співпраці.

«Є така байка! До знаменитого актора Хемфрі Богарта прийшов маловідомий тоді Марлон Брандо і поскаржився, що його не знімають у кіно. На те метр Богарт відповів йому просто: «Працюй, синку, і все у тебе вийде!»

Я згадав цю байку, коли побачив три чудові короткометражки, зроблені молодими людьми і вдостоєні увагою голлівудських студій. Тепер хлопці будуть знімати повнометражні версії своїх робіт.

У зв’язку із цим цікавим фактом, звертаюся до наших молодих режисерів (із дипломом ви чи без): приносьте ідеї жанрових короткометражок (хоррор, фантастика, нуар-детектив, навіть кібер-панк), оберу найдостойніші та допоможу їх втілити! Без балди!

Висилати ідеї або сценарії можна на адресу y.minzyanov@starmediafilm.com», – написав Юрій Мінзянов 30 березня 2015 року у Фейсбук.

У дописі пана Мінзянова йшлося про короткометражні роботи «Левіафан» (реж. Рорі Робінсон), «Царство» (реж. Скотт Спір) та «У неділі» (реж. Міша Розема), що були обрані голлівудськими студіями в якості основи для повнометражних проектів.

«Левіафан», який отримав неофіційну назву «„Мобі Дік“ у космосі», підтримали режисер «Району № 9» Ніл Бломкамп, сценарист «Людей Ікс» Саймон Кінберг та студія FOX. «Царство» – Relativity Studio, що побачила у проекті потенціал для майбутньої франшизи (сценарій повнометражної стрічки було підготовлено одночасно із коротким метром). А права на екранізацію «У неділі» придбала студія Warner Bros (свого часу 50 тис. доларів на цей проект автори зібрали на краудфандинговой платформі Kickstarter).

Ознайомитися із цими короткометражними стрічками можна за посиланням>>>.