Підтримати «Жовтень» можна внеском на відновлення обладнання кінотеатру

Blagodiyna_pomich_Zhovten

Підтримати кінотеатр “Жовтень” можна, зробивши благодійний внесок на відновлення обладнання кінотеатру, повідомила Людмила Горделадзе

Благодійний Фонд “Відновимо разом” уклав договори про збір благодійних внесків на відновлення обладнання кінотеатру “Жовтень” з кінотеатрами міста: Об’єднанням кінотеатрів “Київкінофільм” (7 кінотеатрів), мережею “Оскар” (2 кінотеатри), мережею “Мультиплекс” (4 київські кінотеатри). В касах цих кінотеатрів можна внести 40 грн. та отримати “Чек благодійної допомоги”, який надасть благодійнику право на знижку на квиток в оновлений кінотеатр “Жовтень”.

За словами Людмили Горделадзе, кінотеатр “Київ” відмовився брати участь в акції.

Нагадаємо, що з 26 лютого в Києві працює благодійний кіноклуб “Врятуй Жовтень“, в рамках якого щочетверга в кінотеатрі “Сінема Сіті” відбувають вечірні покази новинок авторського кіно. Третина збору з продажу квитків іде на реконструкцію знаменитого київського кінотеатру.

26 березня у рамках кіноклубу буде показано документальну стрічку “Все палає”, а після перегляду на глядачів чекає обговорення з режисерами – Олександром Течинським, Олексієм Солодуновим та Дмитром Стойковим.