«Все палає» в українському кінопрокаті з 26 березня

Vse.Palae

Документальна стрічка «Все палає» про Майдан виходить у широкий прокат 26 березня 2015 року. Фільм покажуть у Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Вінниці, Запоріжжі та інших містах.

Перший український показ відбудеться 24 березня на Міжнародному фестивалі документальних фільмів Docudays UA, де фільм бере участь у конкурсній програмі DOCU / Життя. Прем’єра пройде в Будинку кіно о 21:30, додатковий показ запланований на 25 березня, 12:00 у Великому залі кінотеатру «Кінопанорама».

Крім того, у четвер «Все палає» покажуть у благодійному кіноклубі «Врятуй “Жовтень”», 30% вартості кожного квитка піде на відновлення київського кінотеатру, що постраждав від пожежі. Після перегляду на глядачів чекає обговорення з режисерами – Олександром Течинським, Олексієм Солодуновим та Дмитром Стойковим.

«Все палає» – гостросюжетна документальна хроніка української революції, знята на максимально короткій дистанції. Режисери перебували на лінії вогню і фіксували події як відеорепортери. «Все палає» – їхня перша повнометражна документальна робота.

«Артхаус Трафік», 24 березня 2015 року