Раїса Недашківська виступає у Франції

1432196430

Народна артистка України Раїса Недашківська перебуває із візитом у Франції. Від 15 до 25 травня 2015 року творчі зустрічі з нею відбудуться у Парижі та Нормандії.

У Парижі Раїса Недашківська виступатиме в Українському культурно-інформаційному центрі, школі при Посольстві України у Франції та у греко-католицькому соборі Святого Володимира Великого. Натомість, у Нормандії виступ заплановано у французько-українській школі «Замок мистецтв», відкритій у замку Ное-Вікер поблизу нормандського міста Серн Антуан де Сомер. Раїса Недашківська розповіла, що планує читати балади Тараса Шевченка, поезії Лесі Українки і уривки з її драми «Лісова пісня».

Ініціаторами виступів Раїси Недашківської у Франції стали Вероніка та Анатолій Переверзєви. Вони ж спільно із Українським культурно-інформаційним центром за підтримки Посольства України у Франції та місцевого Союзу українок організували її творчий візит. Вероніка Переверзєва зазначила, що Раїса Недашківска – актриса світового рівня, з ім’ям якої пов’язані визначні досягнення українського кінематографу, але молода українська діаспора у Франції мало знає її творчість. Виступи Раїси Недашківської дозволять бодай частково заповнити цю прогалину.