Український культурний фонд оновив базу експертів

UCF

Український культурний фонд повідомив про оновлення бази експертів.

За результатами конкурсу з добору експертів до нової бази увійшли експерти, які були залучені в минулому році, шляхом подовження співпраці, а також нові кандидати, які подали свої документи на конкурс (його було оголошено у грудні 2018 року) і подолали технічний та практичний етапи конкурсу з добору експертів Українського культурного фонду і підтвердили включення їх у базу.

Експертами з аудіовізуального мистецтва стали:

1. Бабій Олена (оцінювала заявки у 2018 році)
Начальниця відділу з організації роботи кінотеатрів КП «Київкінофільм», координатор та організатор понад 270 культурно-мистецьких проектів, пов’язаних із музикою та кіномистецтвом

2. Булига Віктор
Сценарист, режисер, продюсер. Засновник і організатор проекту «Кіношкола у Рівному». Засновник і директор РМКФ «Місто Мрії».

3. Добровольська Вікторія
Редакторка репертуару в мережі кінотеатрів «Оскар». Була експерткою експертної комісії Держкіно з питань кінематографії та редакторкою «Нового каналу».

4. Євтушенко Едуард
Продюсер кіно і телебачення, сценарист, член Правління Українського кіноінституту.

5. Колесников Дмитро
Експерт широкого журі та Конкурсу сценаріїв та сценарних ідей “Своє кіно”, член Асоціації продюсерів України.

6. Костенко-Кузнєцова Віра (оцінювала заявки у 2018 році)
Співробітниця відділу розвитку засобів масової інформації, експертка з розвитку медійних проеків

7. Нечай Тетяна
Завідувачка навчальної лабораторії кафедри кінознавства КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого. Кінопродюсерка, засновниця другої в Україні кінокомісії в місті Славутич.

8. Новікова Людмила
Кінознавиця, кандидат мистецтвознавства. Науковий співробітник ІМФЕ імені М. Т. Рильського НАН України.

9. Романченко Ірина
Сценарист, режисер, продюсер. Експерт комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів.

10. Савчук Руслан
Голова Правління Українського кіноінституту, керівник відеовиробництв, розробник рекламних проектів, продюсер музичних кліпів.

11. Серебренікова Людмила (оцінювала заявки у 2018 році)
Режисер, кінознавець, продюсер, викладач. Працювала у “Національній кінематиці (кінематеці – БУК) України”. Як виконавчий продюсер брала участь у створені фільму “Національний музей “Чорнобиль”.

12. Сорока Юрій
Кінознавець, сценарист, викладач, співорганізатор Державної премії України імені Олександра Довженка та Національного центру Олександра Довженка. У минулому – головний редактор Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка, ініціатор створення журналу «Українська культура». Магістр з державного управління.

13. Храпко Галина (оцінювала заявки у 2018 році)
Продюсерка ТОВ «Стар Медіа», керівниця програми «Ключовий момент», академік Української Телевізійної Академії (гільдія продюсерів)

14. Шпилюк Олександр
Арт-директор Української кіноакадемії, програмний директор фестивалю анімаційних фільмів «КРОК», програмний консультант, куратор кінопрограм, кінознавець

15. Шуменко Анастасія
Менеджерка та продюсерка художніх й документальних фільмів, створених в Україні, а також у співпраці з Польщею, Люксембургом, Францією, Литвою, Чехією, Німеччиною.

Добір експертів Українського культурного фонду триває.

Сергій Васильєв