Загинув Олексій Курінний

Kurinniy

Вночі 6 вересня 2017 року в жахливій автокатастрофі на Рівненщині загинув Олексій Курінний, член Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Державному агентстві України з питань кіно.

Олексій Курінний був юристом, викладав у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», проводив активну громадську і культурну діяльність – був членом Координаційної ради з питань застосування української мови в усіх сферах суспільного життя України при Міністерстві культури України, заступником голови Координаційної ради з питань захисту української мови при Київській міській організації товариства «Меморіал» імені В. Стуса, Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації Концепції розвитку української мови, культури й виховання історичної пам’яті у жителів Києва та експертом громадської ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ».

Як член Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно, він безкомпромісно відстоював очищення українського телепростору, зазначає пресова служба агентства.

«Я мав честь особисто, хоч і не близько знати Олексія Курінного як однодумця, з яким об’єднували одна головна цінність – любов до України. Його смерть – це величезна втрата для української справи», – наголосив член НСКУ Юрій Шевчук.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким, друзям і колегам Олексія Курінного.