«Ізі» в Італії: підсумки першого вікенду

Izi

31 серпня 2017 року українсько-італійська комедія «Ізі» Андреа Маньяні вийшла в італійський кінопрокат.

Прокатом фільму опікується місцевий дистрибутор, компанія Tucker Film. Вона випустила стрічку в 34 містах і провела рекламний тур, в якому взяли участь режисер Андреа Маньяні й виконавець головної ролі Нікола Ночелла.

Тур допрем’єрних показів охопив 12 міст Італії. На показ «Ізі» у Римі прийшло майже 600 осіб. А в Турині та Мілані на покази стрічки були продані усі місця.

За підсумками першого вікенду італійського кінопрокату, з 31 серпня по 3 вересня 2017 року, «Ізі» посів десяту сходинку місцевого кінопрокату за зборами.  Фільм, демонстрований на 35 екранах, зібрав близько 56 тисяч євро. З урахуванням допрем’єрних показів каса «Ізі» становила близько 60 тисяч євро.

Драматична комедія «Ізі» розповідає про колись вправного гонщика Ісідоро, що нині переживає важку депресію. Життя підкидає йому можливість все змінити, коли брат просить його доправити тіло загиблого українця до України.

«Ізі» – це перша офіційна копродукція України з Італією на державному рівні. Фільм підтримали Державне агентство України з питань кіно та Міністерство культури Італії. 58% фінансування забезпечила українська сторона (20% – від Держкіно і 38% від виробничої компанії Fresh Production). Решту коштів виділила Італія – місцеве Міністерство культури, а також регіональний аудіовізуальний фонд Фріулі-Венеція-Джулія. Виробництвом на території Італії займалися компанії Bartlebyfilm та Pilgrim Film.

Більша частина зйомок відбувалася на території України (під Львовом і Трускавцем, де бажання допомогти виявила Трускавецька кінокомісія). І лише десята частина зйомок пройшла в Італії.

В широкий український прокат «Ізі» виходить 14 вересня 2017 року за участі дистрибуторської компанії «Кінокомпанія ММD» – в 50 містах України і на 120 копіях.