Про подані заяви на навчання аудіовізуального мистецтва – бакалаври

Ukrainske_Kino_male

На бакалаврське навчання за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» 2018 року було подано 3535 заяв.

Заяви приймали 13 закладів освіти.

Понад 80% заяв були подані до трьох із них – Київського національного університету культури і мистецтв (38% заяв, з урахуванням заяв, поданих до Львівської філії КНУКіМ), Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого (24%) та Приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури» (21%, з урахуванням заяв, поданих до Львівського факультету менеджменту і бізнесу КУК).

Зважаючи на традиційно міцні зв’язки Київського національного університету культури і мистецтв і ПВНЗ «Київський університет культури», домінування цих закладів освіти в уподобаннях абітурієнтів постає ще потужнішим – вони отримали 59% усіх заяв абітурієнтів.

Три чверті заяв були подані до державних закладів освіти, чверть – до приватних (вже названого Київського університету культури, а також Київського міжнародного університету, Міжнародного гуманітарного університету та Інституту екранних мистецтв — приватного вищого навачального закладу, який не слід плутати з Інститутом екранних мистецтв КНУТКіТ імені І.К. Капренка-Карого).

Zayavi.21.2018

Сергій Васильєв