АМКУ проведе робочу зустріч щодо обговорення актуальних проблемних питань на ринку кінопродукції

AMKU

20 червня 2018 року Антимонопольний комітет України проведе робочу зустріч щодо обговорення  актуальних проблемних питань на ринку кінопродукції.

Зустріч відбудеться в рамках перевірки дій суб’єктів господарювання – учасників ринку, яку АМКУ проводить «з метою здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції учасниками ринку дистрибуції кінопродукції та визначення стану конкуренції на цьому ринку».

До участі запрошено представників виробників, постачальників, дистриб’юторів та демонстраторів кінопродукції.

Зустріч відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, 4-й поверх (зал засідань).

Початок зустрічі об 11 годині.

Інформацію про кандидатуру уповноваженого представника (із зазначенням ПІБ та посади) для участі у робочій зустрічі АМКУ просить повідомити до 13:00 18 червня 2018 року на e-mail: vap@amcu.gov.ua або за тел. (044) 251-62-00.

Представник, який планує виступити під час зустрічі, має надати тези доповіді та фото на e-mail: vap@amcu.gov.ua.

Перевірку АМКУ було ініційовано Комітетом з питань свободи слова Верховної Ради України, який спрямував до АМКУ лист з проханням перевірити діяльність дистриб’ютора B&H Film Distribution як такого, що має монопольне становище на українському ринку дистриб’юції.

АМКУ розпочав перевірку дій суб’єктів господарювання – учасників ринку з метою визначення стану конкуренції на ринку дистрибуції кінопродукції та контролю за дотриманням його учасниками законодавства про захист економічної конкуренції в січні 2018 року, закликавши усіх, хто має інформацію, що може допомогти в проведенні такої перевірки, надсилати її до комітету.