За перший вікенд «Дике поле» подивилися понад 15 тисяч глядачів

Dyke.pole

За перший вікенд українського кінопрокату, з 8 по 11 листопада 2018 року, істерн «Дике поле» Ярослава Лодигіна подивилися 15 тис. 204 глядачі.

Касові збори стрічки склали 1 млн. 367 тис. 614 грн.

Фільм стартував у кінопрокаті на 178 екранах. У середньому на один екран було продано 85 квитків ціною 90 грн.

Стар «Дикого поля» варто оцінити позитивно. Фільм за романом «Ворошиловград» Сергія Жадана, який знаходиться на незручній межі авторського і жанрового кінематографа, за чотири дні у кінотеатрах подивилися більше глядачів, ніж українські прем’єри другого півріччя «Брама» Володимира Тихого, «Шляхетні волоцюги» Олександра Березаня, «Герой мого часу» Тоні Ноябрьової та «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк за весь період їх кінопрокату.

Старт стрічки, міжнародна прем’єра якої відбудеться на МКФ «Чорні ночі» у Талліні, виявився кращим, ніж показники за перший вікенд мистецького «Донбасу» Сергія Лозниці (у широкому кінопрокаті) та військового детективу «Позивний “Бандерас”» Зази Буадзе – фільмів, місцем дії яких також є Схід України.

Київський кінотеатр українського фільму «Ліра» повідомив, що за три дні показів стрічки на «Дике поле» було продано 196 квитків, що є надзвичайно високим показником для цього камерного кінотеатру.

Сергій Васильєв