«Позивний “Бандерас”» за перший вікенд подивилися дев’ять тисяч глядачів

Pozyvniy.Banderas

За перший вікенд вітчизняного кінопрокату, з 11 по 14 жовтня 2018 року, український військовий детектив Зази Буадзе «Позивний “Бандерас”» подивилися 9057 глядачів.

Касові збори склали 753 тис. 463 грн.

Стрічку демонстрували на 165 екранах за середньої ціни квитка 83 грн. У середньому на один екран за чотири дні кінопрокату було продано 55 квитків.

Фільм, що оповідає про групу українських контррозвідників, які мають знешкодити російського диверсанта, що загрожує зірвати перемир’я, було створено кінокомпанією «ТРИ-Я-ДА ПРОДАКШН».

Бюджет стрічки склав 39 млн. 130 тис. грн. Половину коштів на його виробництво виділило Державне агентство України з питань кіно.

Дистриб’ютор фільму «Позивний “Бандерас”» – Ukrainian Film Distribution.

15 жовтня 2018 року сценарист фільму Сергій Дзюба написав: «Якщо фільму “Позивний Бандерас” не дадуть шанс на другий прокатний вікенд, то це вочевидь буде підтверджений саботаж патріотичного українського кіно. Є інформація, що фільм готуються зняти з прокату через погані сбори. Які, насправді, не такі вже й погані, зважаючи на повну відсутність реклами! Тож поспішайте побачити кіно, яке від вас намагаються сховати! Іншого часу може й не бути, особливо якщо невдовзі на виборах переможуть рашисти! Закликаю усіх розповсюджувати інформацію про фільм та йти у кінотеатри! Разом переможемо! Ніхто крім нас!»

Варто зазначити, що  твердження про «повну відсутність реклами» і «саботаж патріотичного українського кіно» є радше емоційними реакціями на не надто втішні результати стрічки, аніж справедливою оцінкою реального стану справ із просування військового детективу.

Адже, наприклад, свою підтримку йому виділив у соціальних мережах Президент України Петро Порошенко, опублікувавши  у день виходу фльму у кінопрокат 11 жовтня 2018 року музичний кліп до стрічки і закликавши своїх підписників дивитись українське кіно.

«”Не вагаючись, йди вперед, не зводячи погляду з цілі…”, – сильна та емоційна композиція «Воля» від гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ стала саундтреком до стрічки «Позивний Бандерас».

Сьогодні прем’єра цієї картини, яка розповідає про розвідників у зоні АТО, які намагаються запобігти диверсії та знешкодити російського підривника.

Пишаюся, що за підтримки держави створюється патріотичне, якісне кіно, на яке глядач іде із задоволенням», – написав Президент України.

Сергій Васильєв