«DZIDZIO Перший раз» – трейлери для людей з порушеннями зору та слуху

Dzidzio.1

Романтична комедія «DZIDZIO Перший раз», яка виходить у прокат 25 жовтня 2018 року, буде доступна для показу людям з порушенням зору та слуху.

Це означає, що фільм матиме формат з субтитрами (текстова доріжка, що супроводжує фільм написами у нижній частині екрану для людей з порушенням слуху) та тифлокоментарем (додаткова аудіодоріжка, яка пояснює, що відбувається у сценах фільму, щоб це було зрозуміло для людей з порушенням зору).

Офіційний трейлер фільму “DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ” з тифлокоментарем:

Офіційний трейлер фільму “DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ” з доступними субтитрами:

Ініціатива громадської правозахисної організації Fight for right в межах проекту “Кіно, доступне для незрячих людей” за підтримки Українського культурного фонду дістала абсолютно підтримку команди DZIDZIOFILM.

“Філософія мого нового фільму – чисте серце. Мені хочеться, щоб цей фільм побачили всі. Є люди, які не можуть бачити, не можуть чути, але вони відчувають. Серцем!” – прокоментував ініціативу автор ідеї та головний герой фільму Михайло Хома, який нещодавно поділився подробицями знімання стрічки.

“Така ініціатива стала для команди DZIDZIOFILM дуже органічною, ми раді, що це буде перший повнометражний фільм і перша українська комедія, яка буде доступною для людей з порушеннями зору і слуху. У нас половина команди носить окуляри, тому відчуття спільності та підтримки людей з інвалідністю нам усім близьке. Ми не лише підтримуємо цей проект, знаковий для нас, але і продовжимо працювати у цьому напрямку” – розповіла директорка компанії та виконавчий продюсер фільму Діана Юраш.

Також ініціативу зробити кіно доступним для людей з вадами прокоментував і продюсер стрічки Анатолій Безух.

“Ми зробили цей фільм доступним для тисячі людей з інвалідністю. А тепер необхідно, щоб держава і кінотеатри почали реальне та масове впровадження такої ініціативи. Поки що мова йде лише про покази в окремих кінотеатрах за підтримки громадських організацій та грантів”, – сказав  продюсер фільму.

Офіційна інформація