Оголошено дату кінопрокату української комедії «Кошмарний директор, або Школа №5»

UFD

Дистриб’юторська компанія Ukrainian Film Distribution (UFD) повідомила дату виходу у вітчизняний кінопрокат української молодіжної комедії «Кошмарний директор, або Школа №5».

Покази стрічки планують розпочати 31 жовтня 2019 року.

Фільм було вироблено компаніями «Artforms Продакшн», що спеціалізується на виробництві телевізійних серіалів (для неї це дебют у повнометражному кіно), та «High Up Studio».

Головним героєм стрічки є Леонід Пригунов, якого звільняють з посади заступника начальника колонії з виховної роботи. Щоб повернутися до улюбленої справи, він має кілька місяців протриматися на посаді директора однієї з найпроблемніших шкіл рідного міста. Леонід приймає пропозицію і відправляється в… особисте пекло.

Автор ідеї стрічки Тетяна Гнєдаш.
Автори сценарію – Саша Ткаченко та Іван Шишман.
Режисер-постановник Міла Погребіська.
Оператор-постановник Маркіян Канюка.

«Кошмарного директора» зіграв Сергій Фролов, знаний за головною роллю у фільмі Олеся Янчука «Таємний щоденник Симона Петлюри».

Зйомки фільму відбувалися близько року тому. Тоді актор називав його 4-серійною стрічкою.

Фрагменти фільму (а з ними і деякі сюжетні колізії) були представлені у музичному кліпі гурту HighUp5, учасники якого теж зіграли у стрічці. Він був опублікований 31 травня 2019 року.

Сюжет фільму у презентації музичного відео було охарактеризовано таким чином: «Кіно про дружбу, любов, випускний клас, загалом, про те, через що проходить, проходив або буде проходити кожен».

Також було зазначено і акторський склад стрічки: «Тася Щурук, которую вы могли видеть в сериале “Киев Днем и Ночью”, Даша Астафьева, которую вы не могли не видеть, Саша Рудинский, которого вы, если не видели, то очень нужно увидеть, главный «плохой парень» Дмитрий Суржиков, Сергей Фролов, Анна Лебедева, Виталик Слуцкий, Петя Ниневский, Оксана Сташенко, Федя Гуринец и конечно яркие представители поколения Z – 5 замечательных девочек из группы HighUp5, а еще небесной красоты участники ТМПУ [«Топ-модель по-українськи»]  и их самый интеллигентный эксперт Сережа Никитюк».

Крім того, у фільмі зіграв український виконавець Віктор Павлік.

Раніше напередодні Святого Миколая, Нового року і Різдва на YouTube-каналі «Нового каналу», в ефірі якого виходять і «Київ вдень та вночі» та «Топ-модель по-українськи», звідки до стрічки потрапили декілька акторів, з’явилися три відео – «привітання від директора школи №5 Леоніда Пригунова». Вони в іронічній формі знайомили з головним героєм «Кошмарного директора».

Сергій Васильєв