Оголошено дату виходу у кінопрокат українського анімаційного фільму «Клара»

Clara

Дистриб’юторська компанія Ukrainian Film Distribution (UFD) повідомила дату виходу у вітчизняний кінопрокат українського анімаційного фільму Олександра Клименка «Клара».

Стрічку планують розпочати демонструвати у кінотеатрах 26 жовтня 2019 року. Це субота, що є нетиповим для старту фільмів у кінопрокаті. Зазвичай, нові стрічки з’являються на екранах у четвер.

Попередньо було оголошено, що вихід анімаційної пригоди у вітчизняних кінотеатрах відбудеться 4 жовтня 2018 року, однак рік тому його було перенесено.

Фільм виробляє компанія «Image Pictures».

Дистриб’ютор UFD коротко характеризує фільм таким чином: «Дівчина Клара живе у казковому світі, де існують гноми, дракони та чарівники. На Клару та її друзів чекають захоплюючі пригоди, а також у її руках опиниться майбутнє усього світу. Чи зможуть вони перемогти темні сили та досягнути своє мети?»

Офіційний синопсис «Клари»: «Один раз на тисячу років в казковому світі з’являється чарівний дракончик. Через його виключну рідкість, його викрадають сили зла, щоб використати його чари. Завдяки випадку вони втрачають дракончика, якого знаходять двоє друзів – життєрадісний єнот і буркотливий гном.

Друзі відправляються в далеку дорогу, щоб повернути дракончика в місто Драконів. На своєму шляху вони зустрічають дівчину Клару та її помічників – трьох кумедних мавпочок. Клара не пам’ятає нічого зі свого минулого і вона приєднується до гнома, єнота і дракончика, щоб по дорозі знайти відповіді на свої запитання.

Долаючи масу труднощів друзі дізнаються, що Кларі загрожує ще більша небезпека, і їхні пригоди стають ще неймовірнішими.

Коли всі труднощі подолані, сили зла повалені і дракончик доставлений додому, залишається лише одна проблема – хто насправді є Клара?»

Сергій Васильєв