«Крути 1918» вийдуть у кінопрокат 7 лютого 2019 року

Kryty.6.12

Cтарт вітчизняного кінопрокату українського історичного фільму «Крути 1918» Олексія Шапарєва перенесено на 7 лютого 2019 року.

Стрічка мала вийти в український кінопрокат 6 грудня 2018 року.

«Спочатку ми планували презентувати фільм на День Збройних Сил України, 6 грудня. Це – важливе свято для нашої країни. Проте є не менш важлива дата – роковини бою під Крутами – яка припадає на кінець січня і саме якій присвяче наше кіно, – повідомив продюсер фільму Андрій Корнієнко. – То ж ми вирішили, що правильніше за все буде приурочити вихід фільму до днів вшанування пам’яті тих, хто сто років тому захищав нашу країну».

Планується, що в день роковин бою під Крутами, 29 січня 2019 року, відбудеться допрем’єрний показ фільму у Києві, а вже наступного тижня, з 7 лютого, фільм вийде у широкий кінопрокат.

Дистриб’ютор стрічки – B&H Film Distribution.

«Крути 1918» знято за мотивами історії бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Режисер: Олексій Шапарєв.

У ролях: Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Роман Ясіновський.

Фільм створюють за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Сергій Васильєв