«Люби мене», 1-й уїк-енд

Love_me_26_lutogo
Україно-турецька драматична комедія «Люби мене» Марини Ер Горбач і Мехмета Багадира Ера за перший уїк-енд прокату зібрала понад 120 тис. гривень, повідомило Державне агентство України з питань кіно.

Стрічка вийшла в український прокат 26 лютого 2015 року на 54 копіях. Протягом двох тижнів (в окремих випадках – трьох) фільм демонструватимуть у 24 містах України, зокрема Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську та Львові. Прокат здійснюється на носіях DCP, DVD і HD.

Ціна квитка до кінотеатру із 26 лютого по 1 березня становила близько 50 гривень. Це означає, що стрічку «Люби мене» переглянули від 2,5 до – максимум – 3 тис. глядачів.

Загалом, такі результати є дещо гіршими за показники інших українських стрічок, що виходили минулого року в українських кінопрокат на схожій кількості екранів. За середніми зборами з однієї копії – близько 2,2 тис. гривень – вони наближаються до показників «Племені» – 2,4 тис. гривень. Драма Мирослава Слабошпицького за перший уїк-енд вітчизняного прокату, з 11 по 14 вересня 2014 року, зібрала близько 160 тис. гривень на 67 екранах.

На жаль, в непростих умовах вітчизняного кінопрокату, орієнтованого на масований показ розважальних голлівудських атракціонів, перспективи «Люби мене» виглядають не надто втішними. Якщо уявити, що увага до фільму, законтрактованого для показів у кінотеатрах на два-три тижні, протягом другого уїк-енду, з 5 по 9 березня, зменшилася мінімально, то – з урахуванням падіння кількості екранів, на яких демонструватимуть фільм у подальшому, – за три тижні кінопрокату «Люби мене» отримає не більше 250 тис. грн.

А втім, вже сам по собі кінопоказ українського фільму одразу у 24 містах України заслуговує на повагу.