«Божевільне весілля» на екранах з 12 березня

Bozhevilne.Vesilla

12 березня 2015 року у кінотеатрах «Оскар» і «Київ» стартують допрем’єрні покази французької комедії про європейську толерантність – «Божевільного весілля» Філіпа де Шоврона. У широкий прокат картина вийде за тиждень, 19 березня.

У центрі сюжету – доброчесна провінційна пара, месьє і мадам Верней, у яких четверо дочок. Три старші дочки вийшли заміж за араба, єврея і китайця відповідно. Зяті не ладнають один з одним та зі своїм консервативним тестем, і пара Верней сподівається, що хоча б молодша дочка Лор обере «нормального» нареченого. Проте доки батьки намагаються звести Лор із сусідським сином, їй робить пропозицію чорношкірий Шарль з Кот-д’Івуара, стосунки з яким вона тримала в таємниці від сім’ї.

Батька сімейства грає ветеран французької комедії Крістіан Клав’є, якого українські глядачі пам’ятають за ролями у серії фільмів «Прибульці» та в історичному міні-серіалі «Наполеон».

«Божевільне весілля» стало касовим хітом французького прокату, окупивши свій скромний бюджет 11 разів. Всього у світовому прокаті картина зібрала понад 200 мільйонів доларів.

«Божевільне весілля» виходить на екрани українських кінотеатрів 19 березня.

«Артхаус Трафік», 11 березня 2015 року