В Україні відбудеться «Тиждень австрійського кіно–2015»

Tyzhden.Avstriiskogo.Kino.15

Фестиваль «Тиждень австрійського кіно» стартує в Києві 19 березня 2015 року. Кіноогляд збирає найяскравіші та найбільш резонансні картини останніх років з Австрії. У 2015 році він відбудеться вже вчетверте.

Фестиваль відкриє сучасна постановка опери Моцарта «Так чинять усі жінки». Мінімалістична робота режисера Клауса Гута була вперше представлена глядачам на Зальцбурзькому фестивалі, одній із головних оперних подій світу.

Гострих відчуттів до програми додасть австрійський фільм жахів «На добраніч, мамо». За сюжетом, двоє близнюків перестають впізнавати свою матір після пластичної операції.

Соціальна драма «Тріщини в бетоні» Умут Дага розповість про звортоній бік європейського добробуту.

Романтичним традиціям 19 століття присвячена мелодрама «Безтямне кохання». Головний герой – примхливий поет Генріх фон Кляйст, який мріє про самогубство з коханою жінкою.

Крім того, на гостей «Тижня австрійського кіно» чекає добірка найкращих короткометражок з міжнародного фестивалю мультимедійних мистецтв ARS ELECTRONICA, який щороку проходить в австрійському Лінці і презентує найсучасніші візуальні технології.

Фільми будуть показані мовою оригіналу з українськими субтитрами. Організаторами фестивалю виступили Австрійський культурний форум і Райффайзен Банк Аваль. За підтримки кінофестивалів Ars Elecrtonica та Diagonale.

Старт фестивалю в містах України:

  • Київ – кінотеатр «Київ» – з 19 березня
  • Чернівці – Literatur Cafе – з 20 березня
  • Харків – «8 1/2» – з 9 квітня
  • Одеса – «Родіна» – з 16 квітня

«Артхаус Трафік», 11 березня 2015 року