«Пекельна хоругва, або Різдво козацьке»: підсумки другого вікенду

Hell_Khor-vend

За підсумками другого вікенду кінопрокату, з 9 по 12 січня 2020 року, українську казку «Пекельна хоругва, або Різдво козацьке» Михайла Кострова за сценарієм Сашка Лірника подивилися 22 тис. 897 глядачів.

Касові збори стрічки склали 1 млн. 976 тис. 504 грн.

У порівнянні з першим вікендом кінопрокату, з 1 по 5 січня, вони зменшилися лише на 28%.

Варто зауважити, що з огляду на новорічні свята «Пекельная хоругва» вийшла у кінопрокат у середу, а не у четвер, як зазвичай, тому її прем’єрний вікенд тривав не чотири, а п’ять днів; без урахування касових зборів 1 січня падіння було ще менш істотним і могло скласти близько 11%.

Фільм демонстрували на 96 екранах (їх кількість скоротилася на 20 штук) за середньої ціни квитка 86 грн. (на 12 грн. менше середньої ціни квитка вікенду). В середньому на один екран було продано 239 квитків (60 квитків на день).

За показником кількості проданих квитків на один екран на день «Пекельна хоругва» покращила результати першого вікенду кінопрокату, коли на фільм продавали щодня в середньому 51 квиток на екран.

Таким чином падіння кількості проданих квитків на «Пекельну хоругву» між першим вікендом (без урахування результатів прокату 1 січня) і другим вікендом практично не відбулося – воно могло скласти близько 4%. Зростання попиту глядачів на фільм компенсувало скорочення кількості екранів, на яких його демонстрували.

З екранами у «Пекельної хоругви» «складається» не завжди просто (значною мірою, з об’єктивних причин; наприклад, кінотеатр «Жовтень», який не обходить увагою більшість українських стрічок, розпочав прокат фільму не 1, а 9 січня).

13 січня 2020 року команда «Пекельної хоругви» поширила інформацію: «Увага Краматорськ! Дуже важливо! Ми домоглися, щоб ваше місто взяло до показу стрічку. Власник кінотеатру «Родіна» погодився, але за однією умовою: якщо на перший ПРОБНИЙ сеанс у суботу 18 січня 8.15 ранку (хай він так спить дай Бог йому здоровля) ви придбаєте всі квитки до зали (близько 200 місць, якщо не помиляємося), показ стрічки продовжиться й до Краматорська приєднається Слав’янськ. Якщо ні-це буде перший та останній перегляд Пекельної Хоругви у цьому регіоні. Тому, до праці! Ми зробили своє, вам – робити своє! Не підведіть! Доведемо, що Краматорськ-це Україна! Дякуємо волнетрам та військовим за допомогу! Чи вдасться Пекельній Хоругві підкорити Схід? Репост! Репост! Репост! Військові,до справи!»

Вже 14 січня автор сценарію фільму Сашко Лірник написав: «ПЕРЕМОГА! Власник кінотеатру, побачивши наш потужний флешмоб, не став чекати суботи і ВЖЕ ПОСТАВИВ “Пекельну Хоругву” в прокат з четверга (16 січня) на 16:30. Зрада скасовується!»

Загалом від початку кінопрокату 1 січня, станом на 12 січня 2020 року, на «Пекельну хоругву, або Козацьке різдво» було продано 72 тис. 427 квитків на суму 6 млн. 456 тис. 730 грн.

Сергій Васильєв