Оголошено дату виходу «Передчуття» у кінопрокат

Peredchyttia

Дистриб’ютор MMD UA оголосив дату виходу у вітчизняний кінопрокат українського фільму «Передчуття» В’ячеслава Криштофовича.

Стрічка з’явиться на екранах 23 квітня 2020 року.

Синопсис стрічки: «Повільне життя провінційного приморського містечка N раптом порушує локальний скандал, який розгортається навколо чоловіка, що пішов з життя. Про місце його поховання знають лише дружина та друг, але вони категорично відмовляються повідомити про це іншим. Таким нібито був заповіт небіжчика, дивака, закоханого у море. Кожен з героїв шукає відповіді на власні питання, проте шукає їх зовні, в соціумі, в інших, а тому не знаходить. Відчуття тривоги розлите просто неба. Щось має статися».

Рік: 2020
Країна: Україна, Литва, Словаччина
Жанр: драма
Виробництво: Garnet International Media Group, Taura, Wandal Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Словацького аудіовізуального фонду
Режисер: В’ячеслав Криштофович
Автор сценарію: Анатолій Крим
Оператор-постановник: Валерій Анисімов
Продюсер: Андрій Єрмак
Співпродюсер: Ванда Адамік Грицова
Актори: Станіслав Боклан, Ксенія Ніколаєва, Лариса Руснак, Євгенія Муц, Ірина Бенюк, Олександр Токарчук, Сергій Пащенко, Юрій Євсюков та інші.

Державне агентство України з питань кіно виділило фільму 13 млн. 578 тис. грн. – половину виробничого бюджету «Передчуття».

Сергій Васильєв